Gegevens leidingsploeg

Voor algemene vragen over de Chiro werking kan je terecht bij onze hoofdleidster: Marie Kennis, Marie Maes & Lenka Vloemans! 

Voor vragen over de verhuur kan je terecht bij vloemanscarlien@gmail.com

MINIPINKELS

Lenka Vloemans: 0471/25 54 62 - lenka.vloemans@skynet.be 

Sharona Borremans: 0477/79 99 20 - sharona.13@hotmail.com

Klara Diels: 0491/55 39 69 - klaradiels@hotmail.com

Cille Van Echelpoel: 0489/41 80 01 - cille.van.echelpoel@telenet.be

MAXIPINKELS

Lore Tops: 0493/56 19 46 - loretops@outlook.be

Emma Mariën: 0471/80 19 33 - emma.marien@hotmail.be

Kaat De Wit: 0479/35 45 59 - kaatdewit@hotmail.be

Renée Sommen: 0473/48 14 14 - reneesommen@live.be

SPEELCLUB

Jintse Boeckx: 0493/19 92 35 - jintse.boeckx@outlook.be

Marie Roblain: 0468/10 70 55 - marieroblain@gmail.com

Lien Van Goubergen: 0489/41 14 22 - lien.vangoubergen@hotmail.com

Fran Vloemans: 0473/ 48 68 48 - Jacobschristel@skynet.be

Anke Goolaerts: 0470/56 22 11 - ankegoolaerts@telenet.be

KWIKS

Jolien Aerts; 0494/86 68 48 - Jolien14aerts@hotmail.com

Lien Tops: 0494/63 75 00 - lientops@hotmail.com

Rune Docx: 0478/04 45 84 - 

Lise Lavrysen: 0496/51 29 29 - liselavrysen@hotmail.be

Hanna Mariën: 0472/61 75 89 - hanna.marien@hotmail.be

TIPPERS

Joni De Ceuster: 0493/54 01 49 - joni.de.ceuster@hotmail.com

Stien Ceulemans: 

Cato Van Gestel: 0499/76 23 25 - vangestelcato@gmail.com

Emma De Groot: 0498/28 65 76 - emmadegroot@hotmail.be

TIPTIENS

Lotte Van der Veken: 0479/53 21 36 - lotte_vanderveken@hotmail.be

Ciel Van Den Langenbergh: 0497/54 80 84 - Ciel.vdl@hotmail.be

Axelle Denckens: 0496/70 81 68 - Axelledenckens@gmail.com 

ASPIRANTEN

Marie Kennis: 0475/64 27 07 - marie.kennis@hotmail.com

Marie Maes: 0497/36 24 02 - mariemaes@live.be

Michelle Maes: 0478/08 74 33 - 

HOOFDLEIDING 

Marie Kennis: 0475/64 27 07 - marie.kennis@hotmail.com

Marie Maes: 0497/36 24 02 - mariemaes@live.be

Lenka Vloemans: 0471/25 54 62 - lenka.vloemans@skynet.be