Gegevens leidingsploeg

Voor algemene vragen over de Chiro werking kan je terecht bij onze hoofdleidster: Carlien Vloemans & Katrien Vannueten 

Voor vragen over de verhuur kan je terecht bij Mieke.d@hotmail.be

PINKELS
Marie Maes: 0491/36.24.02 - mariemaes@live.be
Michelle Maes: 0478/08.74.33 - michelle@moskes.net
Anke Goolaerts: 0470/56.22.11 - ankegoolaerts@telenet.be

 

SPEELCLUB
Lien Tops: 0494/63.75.00 - lientops@hotmail.com
Lenka Vloemans: 0471/25.54.62 - lenka.vloemans@skynet.be

 

KWIKS
Laura van den Broeck: 0495/54.77.57 - lauravandenbroeck97@gmail.com
Axelle Denckens: 0496/70.81.68 - Axelle1998@live.be

 

TIPPERS
Stien Ceulemans: 0491/08.32.71 - stienceulemans@hotmail.com
Marie Vanhees: 0471/71.52.72 - marie.vanhees@telenet.be

 

TIPtiens
Carlien Vloemans: 0499/37.61.86 - vloemanscarlien@gmail.com
Katrien Vannueten: 0494/17.38.57 - katrientje2011@live.be

 

ASPIRANTEN 
Marie Kennis: 0475/64.27.07 - marie.kennis@hotmail.com
Cato van Gestel: 0499/76.23.25 - vangestelcato@gmail.com