Leidingsploeg 2021-2022

Maak kennis met onze leidingsploeg!
​Deze 20-koppige bende staat elke week paraat om de leukste activiteiten te voorzien en onze leden de tijd van hun leven te bezorgen. 

Voor algemene vragen over de Chirowerking kan je terecht bij onze hoofdleidsters:

Ciel Van Den Langenbergh: 0497/54 80 84                ciel.vdl@hotmail.be
Myrthe Van Der Veken:       0470/ 99 52 88              myrthe_vanderveken@outlook.com
Janne Versmissen:               0467/ 23 05 72               janne.versmissen@outlook.be
 

PINKELS

Ciel Van Den Langenbergh  0497/54 80 84              ciel.vdl@hotmail.be
Aden Khan                          0473/48 00 28              aden.khan@icloud.com
Roos Raeymaekers              0473/ 40 03 64             rraeymaekers4@gmail.com
Elena Van der Elst               0470/ 80 36 10             vanderelstelena@gmail.com
Leonie Speelmans               0484/ 66 04 98             leonie.speelmans@gmail.com

SPEELCLUB

Stien Goossens                  0471/ 60 39 14             stiengoossens@gmail.com
Laurien Van Den Broeck     0474/ 19 64 74             laurienvdbroeck@gmail.com    
Amke Dockx                      0470/ 34 72 06             amkedockx11@gmail.com 

Lien Moorkens                    0472/ 87 11 22              moorkenslien6@gmail.com
Nel De Groot                       0468/ 17 13 49              neldegroot1@gmail.com

KWIKS

Lotte De Bie                      0497/ 62 87 50              lottedebie1@gmail.com
Renee Sommen                  0473/ 48 14 14               reneesommen@live.be
Leontien Cuylaerts             0468/ 27 60 86               leontien.cuylaerts@telenet.be
Danaë Joris                        0478/ 40 73 66               danae.joris@gmail.com
Nore Sas                            0499/ 19 84 01               noresas@gmail.com 

TIPPERS

Lotte Van Den Bosch          0472/ 02 88 12               vandenbosch.lotte12@gmail.com
June De Ceuster                 0483/ 39 83 11               junedeceuster@gmail.com
Lien Pluym                         0494/ 85 35 44               lien.pluym@hotmail.com

Stien Sas                            0484/ 84 09 63               stien.sas@gmail.com

TIPTIENS

Klara Diels                        0491/ 55 39 69              klaradiels@hotmail.com
Myrthe Van Der Veken      0470/ 99 52 88              myrthe_vanderveken@outlook.com
Joske Sommen                  0473/ 48 00 28              sommen.joske@gmail.com
Emma Van Hoeck              0476/ 35 41 07              emmavanhoeck@gmail.com

ASPI'S

Lise Lavrysen                      0496/ 51 29 29               liselavrysen@hotmail.be
Janne Versmissen               0467/ 23 05 72               janne.versmissen@outlook.be
Lien Van Goubergen           0489/ 41 14 22               lien.vangoubergen@hotmail.com