Leidingsploeg 2020-2021

Maak kennis met onze leidingsploeg!
​Deze 20-koppige bende staat elke week paraat om de leukste activiteiten te voorzien en onze leden de tijd van hun leven te bezorgen. 

Voor algemene vragen over de Chirowerking kan je terecht bij onze hoofdleidsters:

Ciel Van Den Langenbergh: 0497/54 80 84 - Ciel.vdl@hotmail.be
Hanna Mariën: 0472/61 75 89 - hanna.marien@hotmail.be

PINKELS

Danaë Joris
Joske Sommen                    0473/48 00 28               sommen.joske@gmail.com
Lotte Van Den Bosch           0472/02 88 12               vandenbosch.lotte12@gmail.com
Stien Goossens                   0471/60 39 14               stiengoossens@gmail.com

MINI SPEELCLUB

June De Ceuster                 0483/39 83 11              junedeceuster@gmail.com
Aden Khan                         0496/85 30 15              aden.khan@icloud.com

MAXI SPEELCLUB
Kato Tops                          0499/74 20 81              katotops@hotmail.com

Emma Van Hoeck                0476/35 41 07               emmavanhoeck@gmail.com

KWIKS

Myrthe Van der Veken
Emma Mariën                     0471/80 19 33                emma.marien@hotmail.be
Janne Versmissen              0468/23 05 72               janne.versmissen@outlook.com
Klara Diels                         0491/55 39 69               klaradiels@hotmail.com

TIPPERS

Ciel Van Den langenbergh  0497/54 80 84                ciel.vdl@hotmail.be
Jintse Boeckx                      0493/19 92 35                jintse.boeckx@outlook.be
Fran Vloemans                    0473/48 96 31                fran.vloemans@skynet.be

TIPTIENS

Joni De Ceuster                   0493/54 01 49               joni.de.ceuster@hotmail.com
Lise Lavrysen                      0496/51 29 29               liselavrysen@hotmail.be
Lien Van Goubergen             0489/41 14 22                lien.vangoubergen@hotmail.com

ASPI'S

Renée Sommen                   0473/48 14 14                   reneesommen@live.be
Hanna Mariën                     
0472/61 75 89                  hanna.marien@hotmail.be