Leidingsploeg 2019-2020

Maak kennis met onze leidingsploeg!
​Deze 21-koppige bende staat elke week paraat om de leukste activiteiten te voorzien en onze leden de tijd van hun leven te bezorgen. 

Voor algemene vragen over de Chiro werking kan je terecht bij onze hoofdleidsters:
Marie Maes: 0491/36 24 02 - mariemaes@live.be
Lenka Vloemans: 0471/25 54 62 - lenka.vloemans@skynet.be
Hanna Mariën: 0472/61 75 89 - hanna.marien@hotmail.be



PINKELLEIDING

Marie Roblain: 0468/10 70 55 - marieroblain@gmail.com
Lotte Van Den Bosch: 0472/02 88 12 - vandenbosch.lotje@gmail.com
Jintse Boeckx: 0493/19 92 35 - jintse.boeckx@outlook.be
Fran Vloemans: 0473/ 48 68 48 - fran.vloemans@skynet.be



SPEELCLUBLEIDING

Jolien Aerts: 0494/86 68 48 - Jolien14aerts@hotmail.com
Ciel Van Den Langenbergh: 0497/54 80 84 - Ciel.vdl@hotmail.be
Emma Mariën: 0471/80 19 33 - emma.marien@hotmail.be
Anke Goolaerts: 0470/56 22 11 - ankegoolaerts@telenet.be



KWIKSLEIDING

Emma Van Hoeck: 0476/35 41 07 - emmavanhoeck@gmail.com
Marie Maes: 0491/36 24 02 - mariemaes@live.be
Anne Deprez: 0471/21 20 17 - anne.deprez@outlook.com

Lenka Vloemans: 0471/25 54 62 - lenka.vloemans@skynet.be 



TIPPERLEIDING

Lore Tops: 0493/56 19 46 - loretops@outlook.be
Renée Sommen: 0473/48 14 14 - reneesommen@live.be
Lien Van Goubergen: 0489/41 14 22 - lien.vangoubergen@hotmail.com



TIPTIENLEIDING

 

Sharona Borremans: 0477/79 99 20 - sharona.13@hotmail.com
Hanna Mariën: 0472/61 75 89 - hanna.marien@hotmail.be

Emma De Groot: 0498/28 65 76 - emmadegroot@hotmail.be




ASPILEIDING

Joni De Ceuster: 0493/54 01 49 - joni.de.ceuster@hotmail.com
Lise Lavrysen: 0496/51 29 29 - liselavrysen@hotmail.be
Lotte Van der Veken: 0479/53 21 36 - lotte_vanderveken@hotmail.be